Podporte nás

Podporte nás 2% z dane!

Pekný deň priatelia, radi by sme vás poprosili o vaše 2% z dane. Finančné prostriedky by sme radi použili pre skvalitnenie vybavenia Montessori centra i jeho exteriéru kde sa detičky hrajú. Využite možnosť darovať svoje 2% a pomôžte zdokonaliť miesto, kde sa denne snažíme o to, aby ste vy i vaše deti napokon žiarili šťastím :)

Ďakujeme ešte raz aj Vám, ktorí nám prispeli už aj minulý rok. Vďaka Vám sme mohli kúpiť množstvo pomôcok pre deti, bolo preškolených 92 rodičov, usporiadané 3 tématické tvorivé dielne, ktorých sa zúčastnilo spolu 34 rodín, detský karneval, ktorého sa zúčastnilo 52 rodín, bolo poskytnuté poradenstvo pre rodičov aj starých rodičov, či učiteľov v rozsahu až 1152h.

Tlačivá nižšie si stačí len stiahnuť a vyplniť priložené Vyhlásenie o poukázaní podielu dane a druhé tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane ( to Vám potvrdí mzdová účtovníčka) . Vyplnené originály tlačív, pošlite, prosím, na našu adresu Montessori Centrum n.o.. Ak pracujete na živnosť, alebo ste majiteľom s.r.o., tak v daňovom tlačive TYP A je to na strane 5, TYP B strana 10, právnická osoba strana 9.